Przejdź do treści

Filtrowanie

Wybierz kategorię

Wszystkie wpisy
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Sp. z o.o.

Zdecydowaliśmy się na wybór biura OPTIOFIN, ponieważ świadczy usługi w pełnym zakresie, tzn. kadrowym, płacowym i księgowym.

Jestem zadowolona z kontaktu z biurem, z osobami, które prowadzą moje sprawy. Panie udzielają szybkich odpowiedzi, a przede wszystkim merytorycznych.
biuro rachunkowe gdansk – księgowość, kadry i doradztwo gdańsk
Angelika Piechocka
Green House Systems

Cenię sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Wychodzę z założenia, że człowiek nie może znać się na wszystkim, pewne obszary powinny pozostać w rękach specjalistów, tym bardziej jeżeli są to osoby, które nie raz wsparły mnie swoim doświadczeniem, zabezpieczając biznes i mnie przed podjęciem błędnych decyzji. Doceniam okazane zaangażowanie i partnerskie relacje. Zajmuję się tym, co przynosi zyski mojej firmie, Optiofin dba, abym miał na to czas, jednocześnie zabezpieczając moje sprawy księgowe i płynność finansową. Dodatkowym aspektem naszej współpracy jest dostęp do specjalistów, partnerów współpracujących z Optiofin.
efriends – Biuro Rachunkowe Optiofin
Paweł Wasiewicz
CEO - Friends sp. z o.o.

Po pierwszej rozmowie zdecydowałem się na zmianę Biura Rachunkowego na Optiofin.

We współpracy cenię sobie bardzo dobrą obsługę klienta i wiedzę merytoryczną popartą zapleczem tworzonym przez radców prawnych. Pani Daria jest jedyna w swoim rodzaju i po rozmowie z nią od razu ma się lepszy humor. Pozostałe Panie również są bardzo miłe i chętnie odpowiadają na moje pytania. Biuro doradziło mi w każdym aspekcie, od formy prowadzenia działalności - do tego jak rozplanować koszty w każdym miesiącu
biuro rachunkowe sp. z o.o. gdańsk
Bartosz Kędra
Happy Dog

Profesjonalna, rzetelna firma.

Wszelkiego rodzaju problemy są rozwiązywane na bieżąco. Widać, że Panie które tam pracują, są przygotowane profesjonalnie do tego zawodu. Łatwo nawiązać dobry kontakt, bardzo przyjazna atmosfera.
biuro rachunkowe firma budowlana gdańsk
Jacek Grebasz
POL CONSTRUCTIONS SOPOT724

Zapytaj o szczegóły.

Bezpłatna wycena w 24 godziny

Zastanawiasz się jak możemy Cię odciążyć lub co w praktyce możemy dla Ciebie zrobić? Zamów bezpłatną wycenę i porozmawiajmy o tym, jak może wyglądać współpraca!

Najczęściej zadawane pytania

Aby oszczędzić Twój czas, zebraliśmy poniżej odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane nam przez klientów. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami w łatwy i szybki sposób wypełniając formularz dostępny pod przyciskiem "bezpłatna wycena". Właściwa osoba skontaktuje się z Tobą by dopytać o szczegóły

Czy dacie radę poprowadzić moją branżę?

Tak. Choć specjalizujemy się w księgowości dla firm z branży transportowej, budowlanej, oraz IT, z powodzeniem prowadzimy również księgowość i kadry dla rozmaitych firm usługowych, handlowych, produkcyjnych, jak i organizacji non-profit.

Czy świadczycie usługi poza Trójmiastem?

Tak. Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje nie tylko Gdańsk, Sopot, i Gdynię. Prowadzimy rachunkowość dla klientów z całej Polski.

Co to znaczy, że wspieracie rozwój firmy?

Dobrze wiemy, że klienci oczekują więcej, niż tylko bezbłędnie prowadzonych rozliczeń. Wychodzimy z inicjatywą, gdy widzimy możliwe usprawnienia. Dzięki współpracy z zespołem ekspertów jesteśmy w stanie zapewnić również fachowe doradztwo prawno-podatkowe i analitykę biznesową.

Moja poprzednia księgowość namieszała w księgach. Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Czy dacie radę to wyprostować?

Czasami zdarza się, że dotychczasowa księgowość dopuściła się zaniedbań. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się przypadków, których inne Biura Rachunkowe nie chciały. W naszej dotychczasowej działalności nie brakuje przykładów sytuacji, w których trzeba było wiele poprawiać. Ostatecznie, bez względu na złożoność sytuacji klienta, zawsze z powodzeniem wyprowadzamy rozliczenia na prostą.

Copyright 2021 by Optiofin. Wszelkie prawa zastrzeżone.